Build-a-lot 4: Power Source

Android için Şehir Kurma Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 255 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Build-a-lot 4: Power Source; Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz, hayalinizdeki şehir ve yaşam alanlarını yaratabileceğiniz oldukça eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur.

Build-a-lot 4: Power SourceAndroid işletim sistemine sahip cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz, hayalinizdeki şehir ve yaşam alanlarını yaratabileceğiniz oldukça eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur.

2012 yılının Aralık ayında en iyi uygulamalar listesinde ilk ona girmeyi başaran ve PocketGamer'dan gümüş madalya ödülü kazanan Build-a-lot 4: Power Source oyununda hayalinizdeki şehri kurarak, restoranlar, güneş kuleleri, rüzgar çiftlikleri, nükleer santraller kurabilirsiniz. Ekolojik sistem dengesini korumak için eko-mağazalar ve eko-evler inşa etmelisiniz. Ayrıca şehrinize yeşil alanlar kurarak şehrinizi daha yaşanılabilir bir hale dönüştürebilirsiniz.

Build-a-lot 4: Power Source oyunu içerisinde; 2 oyun modu, 68 zorlu seviye, çok sayıda çevre dostu bina yükseltmeleri, oyun merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Doğa dostu ekolojik binalar inşa ederek yaşanılabilir bir şehir kuracağınız Build-a-lot 4: Power Source oyununu mutlaka denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Build-a-lot 4: Power Source indir
DİĞER SÜRÜMLER